Türkiye içi satış yapılmamaktadır!

 

IPTV nedir?

IPTV  “Internet Protokol Televizyonu” anlamına gelir. Televizyon programlarının internet üzerinden yayınlanması, bu da sinyal iletimini kablo ve uydu televizyon programlarından çok daha verimli hale getirir. IPTV teknolojisi sayesinde daha kullanıcı dostu özellikler sunar ve mevcut TV yayın teknolojilerine kıyasla kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştirir.

IPTV’nin faydaları nelerdir?

IPTV kullanıcılar için yüksek düzeyde etkileşim ve yeni işlevsellik sunar. Teknoloji olağanüstü görüntü ve ses kalitesi sunar ve dur ve geri gönder fonksiyonları hizmeti çok daha kullanışlı hale getirir.

IP TV’nin en önemli faydalarından örnek vermek gerekirse :

1. VOD – Seç İzle (Video On Demand)

Kullanıcıların tercihen bir katalogdan video içeriği seçmelerini ve istedikleri zaman izlemelerini sağlayan bir özelliktir.

2. Görüntü verimliliği ve kalitesi

Kablolu dijital televizyon ve uydu alıcı tüm televizyon programları için sinyal aynı anda gönderilir ve kullanıcı televizyonunda hangi sinyalin (izlenecek program) oynatılacağını seçer. IPTV ile sinyal kullanıcının kendi seçtiği yayına yoğunlaşır. Bu sayede sinyal verimliliği artar, görüntü ve ses daha yüksek kaliteye ulaşır.

 

Neden IPTV’yi seçmeliyim?

• Yüksek görüntü kalitesi
• HD kanallar
• Video kütüphanesi: Seç-izle özelliği. Kullanıcıya her zaman erişilebilen bir video içeriği kataloğu sağlama yeteneği.
• Etkileşim: IPTV benzersiz bir geri bildirim fırsatı sunar. Örneğin: Favori bir şovda oylama yapın veya oy verin.
• Gecikmeli İzleme, Duraklatma veya Kayıt Kaydı.

IPTV izlemek için neye ihtiyacım var?

Günümüz teknolojisinde IPTV izlemek çok kolaydır.Akıllı Televizyon, Masaüstü bilgisayar veya Laptop, Cep Telefonu, Tablet veya benzeri birçok cihaz ile sorunsuz ve hızlı şekilde yayınları izleyebilirsiniz.

IPTV ve Uydu TV arasındaki fark nedir?

• Uydudan farklı olarak IPTV hava koşullarından etkilenmez.
• Seç-izle özelliği.
• Sınırsız kalan özelliği.

IPTV’de ek içerik sunulabilir mi?

Kullanıcılar kısıtlama olmaksızın her türlü ek içerikden faydalanabilirler. Örneğin, bir film ve video kataloğuna ek olarak, kullanıcı favori şovların, konserlerin veya spor etkinliklerinin bir kaydını da alabilir.

IPTV’de yeterli HD içeriği var mı?

Birçok HD kanalına ek olarak, Orjinal dilinde ve Türkçe dublajlı filimler, Günlük eklenen diziler, İzleyemeye doyamadığınız dizi arşivi, Talk Showlar ve daha fazlası.

Farklı film müzikleri ve altyazılar için bir olasılık var mı?

Evet, teknoloji sadece farklı dillerdeki altyazıları değil, aynı zamanda kanallar için farklı film müzikleri de sunuyor.

Ebeveyn kontrolleri var mı?

Yalnızca belirli kanallara değil, aynı zamanda platformdaki ücretli içeriğe erişimi de kısıtlayabilirsiniz.

İzlediğim kanalı kaydedebilir ve daha sonra izlemeye devam edebilir miyim?

IPTV teknolojisinin en önemli hizmetlerinden biridir.

Kendi IPTV hizmetinizi başlatın..

Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Seçiceğiniz abonelik paketi ile dolu ve güncel içerik ile kesintisiz yayınınkeyfini çıkarın.

IPTV Yasadışı mı?

IPTV yayınlarınınyasal olup olmadığını en çok sorulan sorulardan biridir.Açıkçası, çoğu ülkede, içerik akışı yapmanıza izin veren cihazları yasaklayan bir yasa yoktur.

Bununla birlikte, IPTV ile ilgili tüm uygulamaların bugün kınanabileceği unutulmamalıdır. Gerçekten de, bu kavram bugün yaklaşık yirmi yıl önce hackerlar tarafından zamanın televizyon kanallarını korsanlaştırmak için kullanılan kod çözücü ile aynı şekilde görülüyor.

Çoğu İnternet aboneliği sağlayıcısının sattıkları içerik için yayın hakları edinmediğini bilmelisiniz.

IPTV kutusunun satın alınmasının yanı sıra, kanalları TV’nizde olduğu gibi net ve aynı şekilde alabilirsiniz. Yeni modeller zaten entegre IPTV uygulamalarından yararlanıyor. Ücretli kanallara gelince, normal bir internet servis sağlayıcısıyla olduğu gibi abonelik ücretini ödemek zorunda kalacaksınız.

Yasallık açısından, sağlayıcınız yayın haklarını ödediği sürece yayın içeriği akışı yasa dışı değildir.

Open chat
WhatsApp Destek